OKÇU COLLECTION 2020’ye Yeni Yüzüyle Giriyor

İsmini ve logosunu güncelleyen firma, reklam yüzünü Ivana Sert’in yaptığı yeni koleksiyonunun lansmanını, İstanbul’un gözde eğlence mekânlarından Masquared Club’da yaptı. Türkiye güzeli Bahar Gençalp’in sunuculuğunu yaptığı gecede Kosovalı pop yıldızı Genta” Ismajli sahne alırken, kalabalık bir manken ordusuyla gerçekleştirilen defile, Fashion Tv’den canlı olarak tüm dünyaya duyuruldu.

Geceden Kareler

Yarım asra yaklaşan hazır giyim tecrübesi ve 500’ün üzerinde seçkin bayi ağı ile 40 ülkeye ihracat yapan Okcu Triko, 2020’ye yenilenmiş yüzü ve yurt dışından tasarım desteği aldığı yepyeni bir koleksiyon ile giriyor.

İsmini ve logosunu güncelleyen firma, 300 parçadan oluşan Okçu Collection 2020 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunun lansmanını, 24 Aralık 2019 tarihinde, İstanbul’un gözde eğlence mekânlarından Masquared Club’da yaptı. Sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin de aralarında olduğu 600 kişilik bir davetli topluluğunun katıldığı dev organizasyonda, Kosovalı pop yıldızı Genta Ismajli müthiş şova imza atarken, aralarında Türkiye güzeli Bahar Gençalp’in de bulunduğu kalabalık bir manken ordusuyla gerçekleştirilen defile, dünyanın bir numaralı moda platformu olan Fashion Tv’den canlı olarak yayınlandı.

Türkiye’nin en önemli moda ikonlarından Ivana Sert’in reklam yüzü olduğu, Okçu Collection 2020 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, kadınların günlük ve özel günlerde giyebileceği birbirinden şık seçeneklere sahip. Yurt içinden ve yurt dışından tasarımcılarla çalışılarak dokuma ve örme gruplarında oluşturulan bu yeni akım koleksiyonda, özel dikiş teknikleri ve el işçiliği dikkat çekiyor. Yüksek performanslı kumaşların kullanıldığı koleksiyon,  güncel modayı yansıtan detayları ile modern, zamansız ve uzun süre kullanılabilecek tasarım anlayışına sahip.

Kampanya çekimlerini ünlü fotoğrafçı Zeynel Abidin’in yaptığı Okçu Collection 2020 İlkbahar/Yaz koleksiyonu,  2 Şubat 2020 tarihinden itibaren yurt içi ve yurtdışındaki nihai tüketici ile buluşacak. Firma, sezon sonunda 500 modele ulaşmayı hedefliyor.